Ochrona

DSC_5851

OCHRONA OSOBISTA

Zmieniamy perspektywę, by ochrona osobista stała się docenianą potrzebą, spełnianą natychmiast, gdy tylko zachodzą uzasadniające ją okoliczności. W ramach współpracujących z Biurem Detektywistycznym Sledztwo.EU grup, ochrona osobista realizowana jest przez ekspertów o najwyższych kompetencjach.

W naszej ofercie posiadamy wariant zabezpieczenia osób zagrożonych w różnych systemach.
Wszystkie ustalenia oraz taktykę ochrony ustalamy po wspólnej analizie i konsultacjach z Klientem.

 

Nasi prywatni Bodyguardzi posiadają poświadczenia bezpieczeństwa, co wyróżnia nas z pośród wielu innych firm na rynku. Daje to Klientom informację z kim mają do czynienia, czy nie jest to osoba z przypadku i jaką ma przeszłość. Poczucie bezpieczeństwa jak i zaufania jest w obecnych czasach bardzo istotnym elementem. Poświadczenie bezpieczeństwa weryfikowane przez Służby Specjalne daje wiarygodność uczciwości, nienagannej przeszłości, prawdomówności i zaufania.

PAMIĘTAJ!

Profesjonalny Ochroniarz Osobisty, zawsze powinien mieć poświadczenie bezpieczeństwa.

Team prywatnych Bodyguardów ma doświadczenie w branży nie do podważenia.

Są to głównie komandosi z jednostek antyterrorystycznych, Biura Ochrony Rządu oraz jednostek specjalnych WP.

Działamy na najnowszych standardach bezpieczeństwa. Są to eksperci w dziedzinach: walki wręcz, strzelectwa, taktyki VIP, dynamiczni kierowcy, specjaliści od pierwszej pomocy medycznej, zagrożeń bombowych, anty-snajperzy. Mają za sobą misje w Afganistanie, Iraku, Bośni, Czadzie.

Z uwagi na szeroki rynek konkurencji nie możemy szczegółowo przedstawić naszej pełnej oferty. Nasze specjalistyczne i najnowsze procedury przedstawiamy tylko zainteresowanym Klientom, co zwiększa system bezpieczeństwa.

NIE DZIAŁAMY TAK JAK WSZYSCY:
  • kompleksowa ochrona osób zagrożonych, w systemie ochrony bezpośredniej (także w wariancie niejawnym)dostosowana indywidualnie do potrzeb i możliwości Klienta,
  • kompleksowa ochrona osób VIP, w systemie ochrony bezpośredniej (także w wariancie niejawnym),
  • formuła biznesowa otwarta ” Bodyguard Business”
  • formuła biznesowa zamknięta ” Close Personal Protection”,
  • projekt ochrony personalnej LIGHT SECURITY – ” BODYGUARD-DRIVER-ASSISTANT SERVICE”,
  • specjalny projekt ochrony dzieci ” Bodyguard Children”,
  • „Senior system” projekt jawny/niejawny.

Usługi ochrony osobistej Biuro Detektywistyczne Sledztwo.EU poleca, gwarantując najwyższą jakość usług realizowanych przez legalnie działające współdziałające biuro ochrony.

 

 

Zapisz

Zapisz

Comments are closed