Szkolenia

 

SZKOLENIA

sledztwoEUlogoRozwój kompetencji związanych ze świadomym bezpieczeństwem jest niezbędnym elementem codziennego życia. Czyhające zagrożenia dotyczą nie tylko okazjonalnych spotkań z osobami i sytuacjami, niosącymi ze sobą różnorodne zagrożenia.

W naszym teamie działają profesjonalni certyfikowani coachowie, trenerzy oraz instruktorzy, jak również wykładowcy akademiccy. Uczymy zasad bezpiecznego życia. Trenujemy z zakresu definiowania, przewidywania i przeciwdziałania niebezpieczeństwom wynikającym z działań przestępczych.

Indywidualizuje nas nieobecny w naszej przestrzeni nigdzie indziej, COACHING BEZPIECZEŃSTWA. Jest to podejmowany na zlecenie z Klientem proces, oparty o ramy coachingu osobistego. Polega na wyznaczaniu obszarów związanych z szeroko pojmowanym bezpieczeństwem oraz co niezwykle ważne także osobistym poczuciem bezpieczeństwa, pracą nad tymi obszarami poprzez określanie i osiąganie celów. Dzięki osobistemu kontaktowi Klienta z coachem, wypracowane tu metody, a poprzez nie, późniejsze efekty pracy, są zawsze zindywidualizowane na Klienta. Dzięki coachingowi bezpieczeństwa można efektywnie dopracować wszelkie procedury własnego bezpieczeństwa, jak również odczuć wyczuwalny lepszy komfort życia. Spotkania w ramach coachingu bezpieczeństwa odbywają się na zasadzie indywidualnych sesji z coachem, w naszej kancelarii lub w innej dowolnej lokalizacji, dogodnej dla Klienta.

Wśród wybranych zagadnień szkoleniowych znajdują się obszary m.in. posługiwania bronią, samoobrony, taktyki działań służb specjalnych oraz treningi w warunkach symulacyjnych, zachowań osobniczych w sytuacjach nadzwyczajnych i kryzysowych.

Nasi eksperci pomagają również przygotować się merytorycznie i kondycyjnie do wszelkich egzaminów wybranych służb.

Programy szkoleń opracowują i treningi współprowadzą byli pracownicy policji, a także funkcjonariusze SPAP (Samodzielny Pododdział Antyterrorystyczny Policji).

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Comments are closed